III Piknik Archeologiczny

Nasz piknik organizujemy z myślą o wszystkich interesujących się archeologią, niezależnie od wieku. Podczas tegorocznej edycji zatytułowanej „I znowu nie mam się w co ubrać” przyjrzymy się ubiorom i ozdobom sprzed wieków i tysiącleci. W tym roku zaprosiliśmy rzemieślników związanych z wytwarzaniem, barwieniem i dekorowaniem tkanin, a także szewca i kaletnika wyrabiającego buty, sakiewki, torebki,…